Фразеологічний словник
Училка
Головна
Діалоги
Диалоги на русском
Твори до ЗНО
Відповіді до ДПА
ДПА-2013 9 клас
Світова літ-ра ДПА
Сочинения
Словник синонімів
Казки українською
Литература
Довідник укр мовиЦитата дня

Краткость - сестра таланта (А. П. Чехов).

Твір-розповідь про весну

1 варіант
Коли надворі зимно та сумно, одразу згадується весна. Так хочеться, щоб сонечко світило довше, а надворі ставало дедалі тепліше. Весна завжди асоціюється з початком тепла та ніби підготовкою до яскравого й привітного літа. Починають співати пташки, з’являються бруньки на деревах, а весняний дощ вже не такий непривітний, як восени. Кожний день стає довшим й довшим, і здається, що усі мрії от-от здійсняться.

2 варіант
Весна – це така дивна пора року. Ще досить холодно, і земля ще не до кінця прокинулась від зимового сну. Ще дмухає холодними вітрами, ще ллють прохолодні дощі, але в повітрі вже відчувається той неповторний аромат, що притаманний лише весні. Аромат свіжості, тепла та нового життя. Коли спостерігаєш, як кожного року природа народжується знову і знову, коли кожен день сповнений передчуттям розквіту та життя – саме тоді розумієш, що це і є головне диво, що існує в світі.

3 варіант
Я дуже люблю весну. Я можу годинами спостерігати, як пробивається трава крізь заспану землю. Я можу годинами милуватися, як наполегливо та повільно розквітають бруньки на деревах. І звичайно, можна безкінечно слухати, як гарно співають пташки, що вітають народження природи. Повітря, колись холодне та мовчазне, наповнюється життям та свіжістю. Таке можливо тільки навесні.

Інші білети

Інформація на сайті охороняється Законом України про авторські права. Копіювання матеріалів заборонено
Написати нам, реклама на сайті, співпраця ycilka.net@yandex.ru Яндекс.Метрика